پلاک، بزرگ ترین پلتفرم آنلاین ارائه سرویس های خدمات در محل یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل، نظافت مشاعات، خشکشویی، کارواش سیار، سرویس خودرو، درخواست تعمیرکار، باربری و اسباب کشی افتتاح شد.

همانطور که امروزه تنها با اتصال به اینترنت و داشتن یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه، خیلی از کارها مانند خرید کالا یا سفارش تاکسی با اطمینان و سهولت به مشتریان عرضه می گردد، ارائه سایر خدمات در محل نیز به راحتی قابل انجام خواهد بود.

پلاک با آگاهی از مشکلات و موانع و با استفاده از تکنولوژی سعی در ایجاد تحول در شیوه دسترسی و ارتقاء کیفیت خدمات را دارد، با ارایه خدمات آنلاین در محل به مشتریان، ضمن ایجاد سهولت در سفارش و داشتن حق انتخاب در گزینش پلاک یار (متخصص)، اطمینان از صلاحیت فنی پلاک‌ یاران و کیفیت خدمات را برای مشتریان تضمین می نماید.

تصور کنید موبایل خود را بر می‌ دارید و با انتخاب خدمات مورد نظرتان (کارواش، نظافت منزل و دفتر کار، خشکشویی، تعویض روغن خودرو، قالیشویی، شستشوی مبلمان و ...) و مشخص کردن محل خود روی نقشه و تعیین زمان، متخصصانی را در کنار خود خواهید داشت.

بر خلاف شیوه‌های سنتی که شفافیتی در زمان حضور و قیمت ارائه خدمات ندارند، با این روش نه تنها هزینه خدمت پیش از انجام آن مشخص بوده، بلکه کیفیت دقیق کار هم برای مشتریان قابل ملاحظه خواهد بود.

تمامی مشتریان قبلی در پایان درخواست سفارش به متخصصین امتیاز می دهند و این به سایر مشتریان کمک می کند که با استفاده از تجربیات سایرین و با آرامش خاطر، پلاک‌یار (متخصص) خود را انتخاب ‌کنند.

سفارش خدمات نظافت منزل، نظافت مشاعات، خشکشویی، کارواش سیار، سرویس خودرو، درخواست تعمیرکار، باربری و اسباب کشی از طریق وب سایت پلاک و اپلیکیشن برای مشتریان امکان پذیر بوده و مشتریان با استفاده از اپلیکشین کنترل کاملی از زمان سفارش تا پایان کار و ثبت نظر، خواهند داشت.

امور مشتریان پلاک نیز در تمامی مراحل ثبت تا اتمام سفارش، همراه مشتریان خواهد بود تا ضمن اطمینان از حضور به موقع پلاک یاران و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنها، آرامش و اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

رمز موفقیت هر کسب و کار رضایت مشتریان است و پلاک با اتکا به پلاک یاران منتخب و در راستای احترام به حق مشتری، ضمانت بازپرداخت وجه را در پروتکل خود قرارداده و در صورت عدم رضایت از تجربه خدمت گرفته شده، کافیست با امور مشتریان پلاک تماس حاصل نموده و پس از حضور کارشناسان فنی پلاک در محل و تایید، کل یا قسمتی از وجه پرداختی به حساب شما عودت خواهد شد.

یکی از مهم ترین اهداف پلاک، ارایه و باز تعریف استانداردهای نوین ارائه خدمات در محل است تا  تجربه ی خوشایندی برای کاربران خود فراهم نماید. همچنین از این طریق با ایجاد زمینه اشتغال، سهم موثری در شکوفایی اقتصاد مهین عزیزمان ایران در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ایفا نماید.